Facebook


O nás

Elektronický obchod dedikovany.cz společnosti Greendata je zaměřený na pronájem fyzických dedikovaných a managed serverů (tedy server-hosting). 

Profil společnosti

Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na serverhosting, tedy služeb proníjmu spolehlivých dedikovaných a managed serverů a služby s tím související. 

Čím je Greenhousing green? 

Greendata s.r.o. nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera, které je zárukou celosvětově uznávané carbone neutral politiky. Společnost navíc hned od svého vzniku nabízí „uhlíkově neutrální“ služby a zároveň šíří osvětu o problémech uhlíku v ovzduší a podporuje CSR projekty zaměřené na životníprostředí. Více o Zelené etice Greenhousingu naleznete na oficiálních stránkách společnosti

Nízké ceny a při dodržení vysokých standardů

To že jsou Greenhousingem nabízené služby zelené, ještě neznamená že jsou drahé. Greenhousing je schopen nabídnout 30% úspory z finální ceny serverhostingu oproti konkurenci. Jak je to možné? Vzniklé úspory za elektřinu volným chlazením, užší portfolio, zjednodušené procesy a pod. přenáší firma do koncových cen, které jsou často až o 30 % nižší než nabízí konkurence. 

Datové centrum

V současné době společnost provozuje 3 moderní datová centra na Praze 5 a 6. Všechny servery jsou chlazeny volným chlazením s klimatizační zálohou, stejně tak je zálohovaná i elektřina i konektivita dle druhu serveru od 100 Mbps - až po 10.000 Mbps. Vše je tedy zajištěno dle obecných standardů DC.

Garance

Podnikání na internetu je čím dál tím více citlivější na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb, a proto je změna server-hostingu na základě pouhého ceníku nebo marketingových slibů webové prezentace vždycky tak trochu riskantním krokem. A právě z tohoto důvodu je tu  Garance 100% záruky na vrácení peněz. Co to znamená? Každý zákazník, který nebude spokojený s Greenhousingem v rámci prvních 30 dnů, má možnost zažádat o vrácení celé částky a odstoupit okamžitě od smlouvy dle podmínek. 

Jak získat více informací o poskytovaných službách? Stačí využít kontaktního formuláře

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

28.3.2018
Velikonoce v Greendata

Nadcházející velikonoční svátky každoročně znamenají nárůst toku konektivity v internetu, tedy i v našich sítích. Společnost Greendata je i letos připravena zajistit hladký chod všech poskytovaných služeb v optické síti.  Proto veškeré Vaše požadavk...

více
2.3.2018
Do clusteru vlezem

Clusterové služby Greendata jsou určeny všem internetovým projektům a prodejcům, kteří jsou citlivější na výpadky služeb a kladou velký důraz na SLA (Service-Level Agreement), jež smluvně Greendata zajišťuje ve výši 99,96 a 99.98 %. Další výhody břez...

více