Veselé Vánoce jen pro vyjímečné

Greendata nadělují dárky v podobě 50% slevy a další bonusy všem novým zákazníkům, kteří uzavřou smlouvu v období od 1.12. do 31. 12. 2018. Praktický dárek je pak určen všem, tedy nejen novým, ale i stávajícím zákazníkům a i těm, kteří se pouze zastaví na konzultaci Hybridních cloudových služeb spojených s AWS. Veselme se.

Firma naděluje 50% slevu na první tři měsíce provozu s možností opožděného startu, smlouvu na dobu neurčitou, garanci vrácení peněz a k tomu navíc praktický dárek.

„Vánoce jsou tu a s nimi jako každý rok přichází dárky. Odměňujeme všechny zákazníky a letos opět i ty potenciální, kteří se u nás zastaví na konzultaci hybridních cloudových služeb, tedy služeb Greenhousing spojených s Amazon cloudem AWS.” říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která služby Greenhousing provozuje.

Sleva a okamžité odstoupení
Padesát procent dolů z ceny všech hostingových i housingových služeb na tři měsíce. Dárková sleva platí pro první tři měsíce provozu. Tím vánoční nadílka nekončí. Každému novému klientovi je zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. V prvních třiceti dnech přitom může odstoupit od smlouvy, aniž by se musel zabývat nějakou výpovědní lhůtou což nahrává přechodovému, duálnímu provozu služeb.

Přechod není porod
Vzhledem ke složitostem s migrací serverů a výpovědním lhůtám si zákazník může službu závazně objednat i s opožděným startem, který je limitován dnem 31. 3. 2019. V případě, že si takovou službu zákazník objedná do 31. 12. 2018, dostane 50% slevu i vánoční dárek.

Vánoční dárek pod stromek?
Vánoční rozesílka platí od 1. 12. 2018 – do 17. 12. 2018 tak, abychom byli schopni fyzický dárek doručit ještě pod vánoční stromek. Smlouvy uzavřené po 17.12.2018 budou dárkem odměněny až v lednu 2019.

Oceníme i schůzku zaměřenou na hybrid cloud
Máte služby Amazon AWS a chcete významně ušetřit a přitom provoz zachovat? Aktuálně Greendata řeší hybridně své data recovery a již v beta testu první hybridní zákazníky, kteří chtějí využívat výhod veřejného Amazon cloudu AWS a přitom ušetřit značnou částku za provoz velkých dat s lepší predikcí fakturace. A takový zájem o trendy oceňujeme, stačí si s námi domluvit schůzku.   

Máme rádi férové jednání bez hvězdiček, a proto zde naleznete kompletní pravidla a podmínky vánoční nabídky Greendata 2018.

Více najdete na našem blogu.

red 

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

13.11.2019
Greendata má nové datacentrum

Přímo v budově Shiran Tower (Lužná 2, tedy 300 metrů od současné primární lokality) jsme postavili nové datové centrum DC6 v klasifikaci TIER III. Stavbu jsme připravovali a projektovali se společností FreeTel několik měsíců, samotná realizace spolu ...

více
10.5.2019
Dvojitá Garance pro všechny služby

Víte co spojuje Serverhousing 1U – 5U, Rackhousing 6U – 42U, privátní cloud, dedikované a managed servery i storage servery? Přece jarní nadíla společnosti Greendata s datacentrem DC6.cz. A co jsme si pro vás připravili? Na všechny víše uveden...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.