To dáš - Suchý únor

Dnes startujeme speciální nabídku, která se vztahuje na všechny naše služby, tedy server / cloud hosting, tak i server / rack housing, včetně realizace hybridních služeb Greenhousing + Amazon AWS. Pomáháme rozvíjet již 600 firem v EU a věříme, že pomůžeme i té vaší.  

Smyslem samotné akce Suchý únor je pustit na měsíc (a třeba i déle) alkohol k vodě a udělat hlavě i játrům hezkou dovolenou. Krédem této akce je pak bavit se, dělat rozhodnutí s čistou hlavou a pomoci nastartovat změnu. Jakou? To záleží na vás, zákaznících.

                                   NASTARTUJ ZMĚNU

Jak to funguje?  
Pokud nejste se svým aktuálním poskytovatelem hostingu či housingu spokojený nebo prostě chcete porovnat nabídku trhu, pojďme si společně napsat, zavolat nebo si osobně popovídat o vašich projektech, službách, parametrech a cenách.  Věřím, že pak od nás získáte hodnotnější,  individuální, ale i cenově zajímavější nabídku. A k tomu jako bonus přidáme ještě něco navíc. Máte o akci zájem, ale prozatím nic neprovozujete? Nevadí.  Akce se vztahuje na všechny nové zákazníky, tedy i na ty, kteří teprve začínají.

„Pokud hledáte změnu, získáme vaši důvěru a umožníte nám nahlédnout do svého podnikání a třeba i do vyúčtování (klidně po podpisu NDA), pak se můžete spolehnout, že od nás dostanete lepší služby a zajímavější ceny než dostáváte nyní. A pokud ne, třeba vám jen poradíme, podáme si ruce a půjdeme každý svou cestou," říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež hostingové a housingové služby Greenhousing.cz a DC6.cz provozuje.

„V současné době jsme schopni nabídnout všechny kategorie  dedikovaných a managed serverů, malá, střední i velká datová úložiště, ale i hybridní služby spojené se službou Amazon AWS jako je třeba disaster recovery s SLA 11 x 9.  V naší nabídce pak nechybí ani serverhousingrackhousing, tedy pronájem prostor pro umístění vašich serverů,“ dodává Maršál.

                                   NASTARTUJ ZMĚNU

red

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

13.11.2019
Greendata má nové datacentrum

Přímo v budově Shiran Tower (Lužná 2, tedy 300 metrů od současné primární lokality) jsme postavili nové datové centrum DC6 v klasifikaci TIER III. Stavbu jsme připravovali a projektovali se společností FreeTel několik měsíců, samotná realizace spolu ...

více
10.5.2019
Dvojitá Garance pro všechny služby

Víte co spojuje Serverhousing 1U – 5U, Rackhousing 6U – 42U, privátní cloud, dedikované a managed servery i storage servery? Přece jarní nadíla společnosti Greendata s datacentrem DC6.cz. A co jsme si pro vás připravili? Na všechny víše uveden...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.