Proč si vybrat Greenhousing.cz

Neutrácejte zbytečně za informační systém a jeho údržbu, Grenhousing vám nabízí řešení na míru bezpečně uložené ve vlastních geografických datových centrech. Někdo potřebuje malý server a jiný velké technické řešení, ale všechny nás spojuje odlišný pohled na svět a chytré, ekologické, ale i ekonomické služby. A jaké jsou další důvody proč si vybrat Greenhousing?

Kvalitní značkové a zelené servery Dell PowerEdge™ ve vlastním DC.
Greenhousing svým zákazníkům nabízí fyzický server hosting (dedikovaný servermanaged server a server cluster) v rámci svých geografických  datových center  a prostřednictvím spolehlivých a energeticky úsporných serverů Energy-Smart Dell PowerEdge. To také firmě umožňuje naplňovat zelenou myšlenku a zároveň nabízet profesionální hostingové služby. Servery Dell PowerEdge 10, 11. a 12. generace jsou poháněny procesory Intel řady E4 a E5. Energy Smart dále znamená – výrazně nižší spotřebu energie u procesorů, pamětí i větráků serveru, a tedy nižší uhlíkovou stopu a provozní náklady.
 
Chytré nadstavby a služby
Pronájem serverů umí dnes obstarat již každý větší poskytovatel, ale u nás je to jen začátek. Zákazníci k pronájmu automaticky získávají přístup k množství chytrých služeb a řešení jako je monitoring, dohled s sms alertem pro helpdesk i zákazníka, zálohový archív, kontejnorová virtualizace TurnKey Linux a knihovnou s více než 200 připravených kompatibilních projektu všech druhů e-commerce aplikací: CMS (WordPress, Joomla) Eshop, Web Dev apod. a další.
 
Smlouva na dobu neurčitou s garancí vrácení peněz
Serverhostingové služby Greenhousing jsou nabízeny se smlouvou na dobu neurčitou a výpovědní lhůtou 60 dní. K nabídce se dále váže Garance 30 dní vrácení peněz. Nespokojený zákazník může tedy v průběhu prvních 30 dní ukončit smlouvu bez dalších závazků spolu s vrácením peněz.
 
Vysoká odbornost a přátelský přístup administrátorů
Greenhousing zaměstnává odborné administrátory, kteří jsou připraveni řešit požadavky v českém a anglickém jazyce. Nevěříte? Zkuste si nás. Hostujeme již stovky fyzických serverů internetových projektů z celého světa.
 
Politika firmy pod hlavičkou zeleného desatera
Greenhousing ctí a uznává zelené desatero, pod kterým podniká. Ale o tom se jednodušše nedá vyprávět, zeleně je možné pouze žít.
 
10 % ze zisku firmy putuje do fondu odpovědnosti
Každý rok zainvestováváme několik menších či větších projektů, o kterých si myslíme, že si zaslouží podporu. Dlohodobě pak spolupracujeme s Nadací Via, kde podporujeme např. portál https://www.darujme.cz/
 
Stovky spokojených zákaznků a dobré reference
K 1. červenci  2014 společnost obsluhovala internetové servery více než třem stovkám firemních zákazníků mezi které patří ČSOB Penzijní společnost, Rádio 1, Nestlé nebo pivovar Svijany. Současné fixní kapacity Greenhousingu jsou až osmi-násobné a jsou posupně zaplńovány především zahraničními zákazníky.
 
Ceny pronájmu až o 30 % levněji než u konkurence
Greenhousing není slevový portál, ale i tak se cenově často pohybujeme okolo 30 % pod konkurencí. Je to často dané přenesením úspor v rámci sítě za energie a úsporné interní ekonomické procesy. Firma navíc stále nabízí různé bonusové akce.
 
Hledáte serverhostingové řešení či privátní cloud? Pak se nechte pozvat na kafe, kde můžeme celou věc probrat.
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

2.12.2018
Veselé Vánoce jen pro vyjímečné

Greendata nadělují dárky v podobě 50% slevy a další bonusy všem novým zákazníkům, kteří uzavřou smlouvu v období od 1.12. do 31. 12. 2018. Praktický dárek je pak určen všem, tedy nejen novým, ale i stávajícím zákazníkům a i těm, kteří se pouze zastav...

více
10.9.2018
Jak ušetřit za ukládání dat? Zkuste housing a servery od Czech-Server.cz

Společnost Czech-Server.cz slaví jedenáct let své existence. Kromě nového e-shopu připravila pro své zákazníky malý dárek, který jim přináší společně s datacentrem DC6.cz. Každý, kdo si nyní zakoupí server po internetu, dostane až do konce roku 2018 ...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.