Greenhousing ukládá velká data s cenou 6,90 EUR za 1 TB

storage_server_greenhousingSpolečnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, představuje svou strategii v rámci ukládání dat pod názvem Green Smart Storage. Nová nabídka je určena všem, kteří hledají malé nebo velké úložiště dat, souborů, e-mailů, videí nebo bezpečné prostředí pro zálohování projektů v rámci jiného datacentra. Rozsah komerční nabídky ukládání dat je od 3 TB až po 240 TB s cenou 195 Kč/6,90 EUR za 1 TB. Datová úložiště Greenhousing podporují Windows®, Mac® a Linux®, u NAS pak i iPhone® a Android™ a jsou provozována na fyzických úložištích Synology, HP a Dell dle zaměření hostovaných projektů.

Smart Storage T3 - Pro živnostníky a malé firmy
Pro živnostníky a malé firmy si Greenhousing připravil chytré síťové diskové úložiště NAS Synology s možností hostovat, sdílet a zabezpečit data. K zálohám a datům přistupují zákazníci ze svých pc, notebooků, telefonů i tabletů v rámci snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž úložiště nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Pod názvem Smart Storage T3 je služba v diskové konfiguraci RAID 1 - obsahuje dva disky o velikosti 3 TB, které tak uložená data přeukládají z důvodu bezpečnosti na druhý disk. 

Storage Server T12 a T24 - Pro střední objem dat 
Pro malé a střední podniky si Greenhousing připravil nabídku s dobrým výpočetním výkonem, flexibilitou diskového úložiště a snadnou správou. Nabídka je postavena na novější generaci fyzických serverů HP ProLiant DL s diskovou kapacitou 12-24 TB. Je vhodná pro středně-velká úložiště dat, e-mailů či bezpečná prostředí pro zálohování dat v rámci jiného datacentra, než má zákazník hostovaná či housovaná primární data. Hlavní předností nabídky je vyvážený poměr ceny a dostupného výkonu. 

Storage Server T24 a T48 + rozšíření o RAID pole – Pro velké podniky a větší objem dat
Pro velké podniky a projekty, vyžadující skladování většího objemu dat, si Greenhousing připravil nabídku postavenou na fyzických úložištích HP a Dell a jejich následným modulárním rozšířením diskové kapacity skrze RAID pole 24-240 TB. Je vhodná jako aplikační server nebo pro kvalitní streaming videoarchivu. Hlavní předností nabídky je koncová cena při přepočtu na hosting 1 TB a zvládnutí zpracovávat žádosti a přesunovat velká množství dat v milisekundách.


Základní ceník skladování dat – Green Smart Storage

Název služby  

 

Velikost úložiště  (až)  

 

Cena bez DPH

 

Výrobce

 

CPU (až)  

Core (až)

 RAM (až) 

 

Konektivita (od)

 

 Podpora 

Smart Storage T3  (NAS)

3 TB 

(4 TB) 

1450 Kč        

Synology

Marvell armada

1core

256 MB

1 Gbps

Windows®, Mac® a Linux®, iPhone® a Android™ 

Storage server T12

12 TB 

(24 TB)

4790 Kč

HP ProLiant (DL)

Intel Xeon 2,2Ghz (2x 3Ghz)

4 core (6, 8, 12)

16 GB (48 GB)

2x 1 Gbps

Windows®, Mac® a Linux®,

Storage server T24

24 TB 

(204 TB)

5790 Kč

HP ProLiant (DL)

Intel Xeon 2,2Ghz (2x 3Ghz)

4 core (6, 8, 12) 

24 GB (96 GB)

2x 1 Gbps

Windows®, Mac® a Linux®,

T24 rozšíření  

30 TB 

(180 TB)

6000 Kč

HP ProLiant (DL)

Storage server T24

ne

ne

2x 1 Gbps

Windows®, Mac® a Linux®,

Storage server T48

48 TB 

(240 TB)

10900 Kč

Dell PowerEdge 

Intel Xeon 2x 2,8Ghz (2x 3,4Ghz)

4 core (6, 8, 12) 

32 GB (128 GB)

2x 1 Gbps

Windows®, Mac® a Linux®,

T48 rozšíření

 32 TB (192 TB)

6000 Kč

Dell PowerEdge 

ne

ne

ne

2x 1 Gbps

Windows®, Mac® a Linux®,

 
„V současné době jsme schopni nabídnout úložiště i v řádu několika desítek petabyte, ale takové projekty již není možné komerčně tarifikovat a řešíme je na klíč přímo se zákazníkem,“ říká Petr Hromádko, technický ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje.  
 
Brožura s kompletní nabídkou Green Storage Server je ke stažení v PDF zde.

O společnosti Greendata s. r. o.
Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu  internetových služeb na serverhosting a služby s tím související. K 1. červenci  2014 společnost obsluhovala internetové servery více než třem stovkám firemních zákazníků mezi které patří ČSOB Penzijní společnost, Rádio 1, Nestlé nebo pivovar Svijany.  Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti. Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera a dále podporuje CSR projekty zaměřené na životní prostředí. 

 schema_green_smart_storage_dedikovany
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

13.11.2019
Greendata má nové datacentrum

Přímo v budově Shiran Tower (Lužná 2, tedy 300 metrů od současné primární lokality) jsme postavili nové datové centrum DC6 v klasifikaci TIER III. Stavbu jsme připravovali a projektovali se společností FreeTel několik měsíců, samotná realizace spolu ...

více
10.5.2019
Dvojitá Garance pro všechny služby

Víte co spojuje Serverhousing 1U – 5U, Rackhousing 6U – 42U, privátní cloud, dedikované a managed servery i storage servery? Přece jarní nadíla společnosti Greendata s datacentrem DC6.cz. A co jsme si pro vás připravili? Na všechny víše uveden...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.