Greenhousing opět rozšiřuje své zelené hostingové portfolio

Společnost Greendata dnešním dnem opět rozšiřuje své zelené serverhostingové portfolio. Ke svým stávajícím hostingovým variantám firma přidává další služby založené na zelených a úsporných serverech Dell PowerEdge s cenou pronájmu pod dva tisíce korun měsíčně a datové úložiště s cenou pod 300 Kč měsíčně za jeden terabyte.

Společnost Greendata uvádí pod obchodní značkou Greenhousing na trh tyto nové produkty:


Dedikovaný server 4XM
 – fyzický a velice úsporný 1U Dell PowerEdge server o parametrech: CPU 2x Intel Xeon Quad Core (2.50 GHz), 1 TB HDD SATA (možno i SAS), 4 GB ECC RAM (až 64 GB), iDRAC a neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps. Cena pronájmu dedikovaného serveru je 1 890 Kč měsíčně. Varianta managed pak vyjde na 2 290 Kč měsíčně.

 

 

Dedikovaný server 6X a Dedikovaný server 12X – Greenhousing dnes také nahrazuje předchozí modelovou řadu dvou-socketových šesti jádrových serverů Cisco servery Dell PowerEdge. Dedikovaný server 6X je nabízen v konfiguraci 2x CPU Intel Xeon Six Core (2.66 – 3.0 GHz), 16 GB RAM (až 288 GB RAM), 2x 1 TB (až 18 TB), iDRAC a redundantní zdroj. Dedikovaný server 12X obsahuje navíc oproti 6X serveru v základní konfiguraci 64 GB ECC RAM, 2x 3 TB HDD a řadič RAID PERC H700. Oba servery jsou ideální pro virtualizaci a provoz VPS. Cena pronájmu dedikovaného serveru 6X je 3 990 Kč měsíčně, dedikovaný server 12X pak vyjde na 6 490 Kč měsíčně. Jejich varianty managed jsou v obou případech o 400 Kč dražší.

 

Poslední novinkou je 48terabitové datové úložiště Dell PowerEdge vhodné i jako aplikační server nebo videoarchiv pro streaming. Server je pronajímán pod obchodním názvem Storage server 48 TB.
Základem tohoto konkrétního modelu je 2 x 4 jádrový procesor Intel Xeon pracující na frekvenci 2.8 GHz, 48 TB HDD SATA (RAID 1,10, 5, 50, 6, 60), 32 GB ECC RAM (až 128 GB), iDRAC a neomezené datové připojení od 2 x 1 Gbps. Cena pronájmu tohoto úložiště je 13 990 Kč měsíčně.

 

 

„V naší nové serverhostingové nabídce se podařilo snížit cenovou hladinu pronájmu značkových dvouprocesorových serverů Dell PowerEdge – Energy Smart výrazně pod dva tisíce korun měsíčně a dále pak pronájem jednoho terabytu v rámci úložiště pod 300 Kč měsíčně,“ pochvaluje si nabídku Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata a dodává: „Jsem proto rád, že se nám zatím daří plnit slib, kterým jsme se zavázali přinášet na český trh levné a přitom zelené IT služby a zároveň finančně pomáhat zajímavým CSR projektům.“

Každý server pomůže
Společnost Greendata tvoří fond odpovědnosti, do kterého každoročně putuje 10 % ze zisku firmy po zdanění na podporu zelených projektů. Mezi podporované projekty r. 2014 patří např. Darujme.cz, který nabízí neziskovkám snadný přístup k technologiím i znalostem potřebným pro úspěšný online fundraising. 

Více se dozvíte na našem blogu zde

 

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

7.2.2019
To dáš - Suchý únor

Dnes startujeme speciální nabídku, která se vztahuje na všechny naše služby, tedy server / cloud hosting, tak i server / rack housing, včetně realizace hybridních služeb Greenhousing + Amazon AWS. Pomáháme rozvíjet již 600 firem v EU a věříme, že pom...

více
8.1.2019
Novoroční nabídka 2019

Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing a DC6.cz, představuje svou novoroční nabídku, která je určena všem, kteří hledají serverhostingové nebo rackhousingové služby. Kromě celkové úspory v ní zákazník nalezne ještě mimořádnou dvacetipr...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.