Dvojitá Garance pro všechny služby

Víte co spojuje Serverhousing 1U – 5U, Rackhousing 6U – 42U, privátní cloud, dedikované a managed servery i storage servery? Přece jarní nadíla společnosti Greendata s datacentrem DC6.cz.

A co jsme si pro vás připravili? Na všechny víše uvedené služby objednané v květnu 2019 se nevztahuje standardní  30 denní Garance vrácení peněz, ale Garance vrácení peněz – dvouměsíční.  Pokud tedy ještě stále zvažujete nějaká potenciální rizika k přechodu k nám, tak pak vězte že se v Greendata  nebojíme a své služby vám smluvně garantujeme  jednou tak dlouho.

Stačí tedy službu vybrat, poptat nebo rovnou objednat.  A pokud byste přecejen se službou nebyli spokojeni,  bude vám podle pravidel služba okamžitě ukončena a poplatek vrácen.

Dedikovaný hosting a housing 

Servery se službou

A pokud si službu objednáte, získáte navíc ještě možnost dvouměsíčního odkladu nástupu od objednání pro vyřízení veškerých administrativních kroků spojených s přípravou nebo s migrací.

Další otázky Vám rádi zodpoví moji kolegové na adrese info@greenhousing.cz popř. na dalších kontaktech.

red

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

13.11.2019
Greendata má nové datacentrum

Přímo v budově Shiran Tower (Lužná 2, tedy 300 metrů od současné primární lokality) jsme postavili nové datové centrum DC6 v klasifikaci TIER III. Stavbu jsme připravovali a projektovali se společností FreeTel několik měsíců, samotná realizace spolu ...

více
10.5.2019
Dvojitá Garance pro všechny služby

Víte co spojuje Serverhousing 1U – 5U, Rackhousing 6U – 42U, privátní cloud, dedikované a managed servery i storage servery? Přece jarní nadíla společnosti Greendata s datacentrem DC6.cz. A co jsme si pro vás připravili? Na všechny víše uveden...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.